Redukčné Ventily Vodné filtre Termostaty Hlavice TRV Telesá

Termostaty a Priestorové regulátory Honeywell

Chronothermy

- sú konštruované na to, aby poskytovali automatickú časovú a teplotnú reguláciu vykurovacích a chladiacich systémov v rodinných domoch a bytoch. Možno ich použiť ako súčasť systému v spojení kombinovanými kotlami, olejovými a plynovými kotlami, obehovými čerpadlami, tepelnými servomotormi, zónovými ventilmi a elektrickými vykurovacími systémami. Chronothermy Honeywell boli konštruované za pomoci inštalatérov z celej Európy, čím sa dosiahla jednoduchosť a spoľahlivosť ich využitia.

Mechanické termostaty

- všetky ponúkané modely z rodiny mechanických termostatov vynikajú atraktívnym moderným vzhľadom, sú jednoducho ovládateľné a ľahko sa inštalujú. Technické riešenie spínania na báze ekologickej rozťažnej nádobky zaručuje vysokú presnosť +/- 0,5 °C aj po viacročnej prevádzke.

Programovateťný regulátor - Rondostat

- revolučný regulátor umožňnuje individulne riadenie vykurovania jednotlivých miestností. Jeho účelná konštrukcia zaručuje jednoduché, prehľadné ovládanie týždenného programu. Regulátor riadi priamo termostatický ventil radiátora v miestnosti. Je kompatibilný s radiátorovými termostatickými ventilmi Honetwell, Heimayer, Junkers, Landys & Gyr, "Duodyr", Danfoss RA, Danfoss RAV, Danfoss RAVL.

(http://www.honeywell.sk/?com=pages&id=141)